موسسه Nielsen محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2016 را معرفی کرد

محمد خان بیگی
یکشنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۰
موسسه Nielsen محبوب ترین اپلیکیشن های سال 2016 را معرفی کرد

کاربران گوشی های هوشمند روزانه از اپلیکیشن های مختلفی استفاده می کنند. در این میان، گاهی پیش می آید که به بعضی اپلیکیشن های خاص برای ترجمه یا آگاهی از نرخ ارز نیز نیاز پیدا کنیم. در کنار آنها، اپلیکیشن هایی مثل ماشین حساب و یا ایمیل در هر جا و زمانی مورد نیاز هستند. در ادامه با تک شات همراه باشید.


در همین راستا، موسسه Nielsen به تازگی فهرستی از برترین اپ های موبایل در سال 2016 را منتشر کرده است. همانطور که احتمالا حدس می زنید، در صدر این فهرست اپلیکیشن فیسبوک قرار دارد. طبق آمارهای این موسسه، اپ موبایل فیسبوک ماهانه 146 میلیون کاربر دارد که در مقایسه با مدت مشابه در سال پیش، رشد چهارده درصدی را نشان می دهد. در رتبه دوم، اپ موبایلی فیسبوک مسنجر قرار دارد. این اپلیکیشن ماهانه 129 میلیون کاربر دارد که در مدت مشابه سال پیش، رشد 28 درصدی را نشان می دهد.


از دیگر اپلیکیشن های مرتبط با شبکه های اجتماعی در این فهرست می توان به اینستاگرام اشاره کرد، که این نیز توسط فیسبوک اداره می شود. متاسفانه در این فهرست، توییتر در میان ده اپ محبوب جایی ندارد.
از جمله دیگر اپلیکیشن های حاضر در این فهرست می توان به اپل موزیک با 68 میلیون کاربر ماهانه و اپلیکیشن خرید آمازون اشاره کرد.

 

appsارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات