سامسونگ قصد دارد قابلیت هایی شبیه به کروم کست را به تلویزیون هایش بیاورد

ندا سلیمیان
یکشنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰
سامسونگ قصد دارد قابلیت هایی شبیه به کروم کست را به تلویزیون هایش بیاورد

اپلیکیشن Smart View سامسونگ، سال هاست که به کاربران تلویزیون های این شرکت، این امکان را می‌دهد که از پخش آسان محتوای تلفن همراه و کامپیوتر خود بر روی تلویزیون هوشمند سامسونگ لذت ببرند، و هم چنین به آن ها اجازه می دهد تا تلویزیون را با گوشی هوشمندشان کنترل کنند. اما اسکرین شات های قرارداده شده در صفحه به روز رسانی شده این اپلیکیشن در اپ استور، نشان می دهند که این اپلیکیشن دارد کم کم خود را وارد بازار استریم تلویزیونی می کند. در ادامه این خبر با تک شات همراه باشید.

 

در واقع این طور به نظر می رسد که سامسونگ قصد دارد Smart Viewرا تبدیل به یک رقیب جدی برای کروم کست و رکو کند، چرا که قرار است این اپلیکیشن درست مانند آن ها، محتوای موجود در یوتیوب، هولو و آمازون پرایم ویدیو را به طور مستقیم در نمایشگر استریم کند. علاوه بر این، این امکان برای کاربران به وجود می آید تا این قابلیت را با نسل بعدی تلویزیون های هوشمند سامسونگ استفاده نمایند و با تلفن هوشمندشان نیز آن را کنترل کنند.

 

در اسکرین شات های مربوط به تازه ترین و آخرین نسخه از این اپلیکیشن مشاهده می شود که تب های آن شامل TV Plus که راهنمای هوشمند الکترونیکی برنامه های سامسونگ است می شوند؛ این سرویس که امسال روی تلویزیون ‌های هوشمند جدیدتر سامسونگ قابل استفاده است، به شما اجازه می‌دهد تا در بین شبکه ‌های مختلف پخش کننده ویدیو حرکت کنید. جالب است بدانید که سامسونگ نیز همانند اپل، از پشتیبانی از نتفلیکس صرف نظر کرده و محتوای آن را به کاربران Smart View ارایه نمی دهد.ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات