زیر دریایی هدایت پذیر که به شکار ماهی‌ها می‌رود

منیره لطفی
ﺳﻪشنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۰
زیر دریایی هدایت پذیر که به شکار ماهی‌ها می‌رود

اگر از علاقه مندان به ماهیگیری هستید، احتمالا از بهترین ابزارها و طعمه‌ها استفاده می‌کنید با این حال ممکن است با انتخاب یک ناحیه اشتباه، نتوانید ماهی زیادی بگیرید. به همین دلیل اکنون شرکت PowerVision که پیش از این پهپاد PowerEgg را تولید کرده بود، از یک زیر دریایی هدایت پذیر از راه دور (زهپاد) جدید به نام PowerRay رونمایی کرده است که می تواند ماهی‌ها را پیدا کرده و آنها را فریب دهد. با تک شات همراه باشید.

 

این زهپاد می تواند به عمق 30 متری آب رفته و از یک ردیاب صوتی برای پیدا کردن ماهی‌هایی که در عمق 40 متر پایین تر حضور دارند (یعنی در مجموع در عمق 70 متری از سطح آب)، استفاده کند. این زهپاد با استفاده از دوربین 4K خود به ثبت عکس و ویدیو می‌پردازد و سپس با سیستم وای فای خود این فیلم و عکس‌ها و هم چنین سایر اطلاعات درباره چشم انداز زیر دریا و دما را برای کاربر خود ارسال می‌کند. این داده‌ها از طریق یک اپلیکیشن اندروید یا iOS قابل مشاهده هستند.

 

از دیگر مشخصات PowerRay می‌توان به یک چراغ فریب دهنده ماهی اشاره کرد، نور آبی رنگ این چراغ ماهی‌ها را جذب کرده و سپس یک سیستم تله کنترل از راه دور ماهی‌ها را به موقعیت صید مورد انتخاب می‌کشاند.

 

از سوی دیگر به زودی کاربران می‌توانند این زهپاد را با استفاده از هدست های واقعیت مجازی و تکان‌های سر خود کنترل کنند. این زهپاد جدید از 27 فوریه قابل پیش خرید خواهد بود و هنوز قیمت آن اعلام نشده است.

پهپاد زیردریاییارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات