گوپرو در اوایل ماه فوریه از آینده پهپاد کارما سخن خواهد گفت

مرتضی یعقوبی
جمعه, ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۰
گوپرو در اوایل ماه فوریه از آینده پهپاد کارما سخن خواهد گفت

کمپانی گوپرو پس از فراخوان جمع آوری پهپادهای کارما (Karma) خود در ماه نوامبر، تا به امروز نسبت به آن چه که قرار است در خصوص این محصول تصمیم گیری شود، هیچگونه اظهارنظری نکرد، تا این که بالاخره این شرکت در جریان نمایشگاهCES 2017 سکوت خود را شکست و اعلام کرد که در اوایل ماه فوریه، اطلاعات بیشتری را در خصوص آینده و جزییات شروع دوباره احتمالی فروش این پهپاد منتشر خواهد کرد. با تک شات همراه باشید.

 

البته صحبت های این شرکت تنها به ذکر همین نکته خلاصه شد اما شواهد حاکی از این است که چیزی تا نهایی شدن تحقیقات مهندسان این شرکت در خصوص مشکلات به وجود آمده برای پهپاد کارما نمانده است. همانطور که در خبرها داشتیم گوپرو تنها چند روز پس از آغاز فروش جدیدترین پهپاد خود موسوم به کارما، طی فراخوانی از تمامی خریداران این محصول خواست تا در سریع ترین زمان ممکن آن را به این شرکت تحویل دهند.

 

دلیل این امر نیز انتقادهای برخی کاربران مبنی بر خالی شدن ناگهانی شارژ باتری این پهپاد در حین پرواز عنوان شده است. البته گوپرو به آن هایی که پهپاد خود را تحویل دهند به عنوان خسارت، یک دوربین اکشن Hero 5 را هدیه خواهد داد.

 

با این حال، هنوز به طور دقیق مشخص نیست که فروش دوباره این پهپاد چه زمانی از سر گرفته خواهد شد و باید منتظر بیانیه این شرکت در ماه فوریه ماند و دید که علاقه‌مندان به برند گوپرو، چه زمانی می توانند لذت فیلم برداری را با پهپاد کارمای این شرکت تجربه کنند.

 

در هر صورت، نام گروپرو با دوربین های اکشن گره خورده است اما اخیراً این شرکت به منظور توسعه کسب و کار خود، به بازار پهپادها نیز قدم گذاشته که البته در اولین گام ها، دچار تزلزل شد و نتوانست آن چنان که باید و شاید موفق عمل کند.ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات