در بازی The Last of Us: Part 2 شما کاراکتر اِلی را کنترل می کنید

علیرضا پورمقدم
یکشنبه, ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰
در بازی The Last of Us: Part 2 شما کاراکتر اِلی را کنترل می کنید

یکی از شگفتی‌های بزرگ در رویداد پلی‌استیشن اکسپرینس ۲۰۱۶ که شب گذشته برگزار شد، معرفی نسخه‌ی بعدی بازی محبوب Last of Us برای کنسول پلی‌استیشن 4 بود. بر اساس خبری که ناتی‌داگ پس از رونمایی از این بازی منتشر کرد، در The Last of Us: Part 2 شما در نقش اِلی ظاهر می‌شوید. در ادامه با تک‌شات همراه باشید.

 

استودیو ناتی داگ، در طی رویداد PSX2016 در شب گذشته، از شاهکار جدیدش رونمایی کرد. سپس اعلام کرد که در The Last of us: Part 2 قرار است بازیکنان، کنترل کاراکتر اِلی را به جای جوئل در دست بگیرند.

 

 در تریلر رونمایی از The Last of Us: Part 2 شما مشاهده می‌کنید که چندین سال از وقایع نسخه‌ی اول بازی گذشته و اِلی دیگر بزرگ شده است. در انتهای تریلر، اِلی عهد می‌کند که هر کسی را که باقی ماندهُ پیدا کند و بکشد؛ اما مشخص نیست که او به چه کسانی اشاره می‌کند.

 

در ادامه، از Neil Druckmann، مدیر نوآوری ناتی داگ، پرسیده شد که منظور اِلی چه کسانی است؟ ولی او در پاسخ فقط اشاره کرد که در بازی The Last of Us: Part 2 همانند بسته الحاقی The Last of Us: Left Behind شما کنترل کاراکتر اِلی را بر عهده دارید و گیم پلی آن، کمی با قسمت قبلی و کاراکتر جوئل، تفاوت دارد.

 

وی در ادامه، عنصر اصلی نسخه‌ی اول و دوم این مجموعه را نقیض یکدیگر معرفی کرد و گفت نسخه اول بازی، بر پایه‌ی محبت میان اِلی و جوئل پایه ریزی شده بود؛ اما نسخه دوم کاملا برعکس است و اساس The Last of Us: Part 2 را تنفر تشکیل می‌دهد.

 

last of us part 2ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات