کوجیما تصاویری از Mads Mikkelsen در نقش کاراکتر منفی بازی Death Stranding منتشر کرد

علیرضا پورمقدم
دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۰
کوجیما تصاویری از Mads Mikkelsen در نقش کاراکتر منفی بازی Death Stranding منتشر کرد

خالق افسانه‌ای Metal Gear Solid، هیدئو کوجیما، تصاویری از Mads Mikkelsen  را که هنگام اِسکن سه بعدی برای بازی Death Stranding به‌دست آمده، منتشر کرد. در ادامه‌ی خبر با تک‌شات همراه باشید.

 

گویا کوجیما هنوز هم اطلاعات جالبی از بازی Death Stranding در دست دارد و با اشتیاق هرچه بیشتر، آنها را در اختیار مخاطبین قرار می‌دهد. روز گذشته، او تصاویر جدیدی از Mads Mikkelsen را منتشر کرد که هنگام اسکن سه بعدی از این بازیگر، برای بازی جدید Kojima Productions تهیه شده بود.

 

Mads Mikkelsen بازیگر توانا و محبوبی است که اخیرا در فیلم‌های Doctor Strange و Rogue One: A Star Wars Story هنرنمایی کرده است. این تصاویر، او را در نقش کاراکتر منفی بازی Death Stranding نمایش می‌دهد و حتی خود کوجیما که مستقیما Mikkelsen را برای این نقش انتخاب کرده، از اینکه او در لباس نظامی چقدر خوب از آب درآمده، حسابی شگفت زده شده است.

 

در طی رویداد پلی استیشن اکسپرینس در روز گذشته، کوجیما اطلاعاتی جزئی را در خصوص کاراکترهای بازی در میان گذاشت. Norman Reedus قرار است در نقش کاراکتر اصلی بازی و Mads Mikkelsen در نقش کاراکتر منفی و دشمن Reedus ظاهر شوند. هر دو، نقش‌هایشان را توسط فناوری موشن کپچر و اسکن سه بعدی ایفا می‌کنند.

 

Guillermo del Toro نیز اسکن سه بعدی را انجام داده، اما برای ضبط حرکاتِ کاراکتر او، قرار است موشن کپچر از فرد دیگری انجام بگیرد، زیرا Del Toro درگیر فیلم‌هایش است و نمی‌تواند برای تکمیل نقشش در Death Stranding، کاملا در خدمت کوجیما باشد. کوجیما حضور کاراکتر مونث را در بازی تایید کرده، اما هنوز از شخص خاصی نام نبرده است.

 

شما در ادامه می‌توانید تصاویر Mads Mikkelsen را تماشا کنید:

 

Mads Mikkelsen

 

Mads Mikkelsen

 

Mads Mikkelsen

 

Mads Mikkelsenارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات