حالت Survival بازی Uncharted 4 هفته آینده عرضه خواهد شد

بردیا پویا
شنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۰
حالت Survival بازی  Uncharted 4 هفته آینده عرضه خواهد شد

Uncharted 4: A Thief's End یکی از موفق‌ترین بازی‌های امسال بود که در هفته‌های اخیر شاهد معرفی محتویات جدید برای آن بودیم. یکی از آن‌ها حالت بسیار پرطرفدار Survival بخش چندنفره بازی است که حالا تنها یک هفته تا عرضه آن باقی مانده است. برای اطلاع از جزئیات این خبر با تک‌شات همراه باشید.

 

حالت جدید Survival در بازی Uncharted 4 اولین بار چند هفته پیش نمایش داده شد. این مد از بازی در رویداد PSX 2016 قابل بازی بود و حالا ناتی داگ در پستی توییتری از عرضه آن در آینده خیلی نزدیک خبر داده است:

 

Uncharted 4: Survival هفته آینده عرضه خواهد شد. در ساعت ۲۲:۳۰ روز سه‌شنبه می‌توانید نمایش زنده این محتوای جدید را از طریق شبکه توییچ تماشا کنید.

 

 

به نظر می‌رسد حالت Survival بازی Uncharted 4 بسیار سرگرم‌ کننده خواهد بود. گیم‌پلی بازی به ترتیبی است که بازیکن را با ۵۰ موج دشمن رو‌ به رو می‌کند. دشمنانی که اکثرشان را در بازی اصلی هم دیدیم و حالا تعدادی دشمن جدید به آن‌ها اضافه شده‌است. این دشمنان جدید یا Pirate Warlordها، به عنوان باس‌ها و هر ۱۰ موج یکبار در مقابلتان قرار می‌گیرند.

 

در حال حاضر تنها می‌دانیم که حالت Survival، «هفته آینده» به Uncharted 4 اضافه خواهد شد. پس فعلا باید منتظر تاریخ دقیق‌تر عرضه آن بمانیم. همچنین به نظر می‌رسد این محتوای جدید تحت یک DLC رایگان در دسترس تمامی دارندگان بازی قرار می‌گیرد. با این حال رایگان بودن Uncharted 4: Survival هنوز تایید نشده است.

 

uncharted 4

 ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات