سازندگان Left 4 Dead بازی جدیدی را در دست ساخت دارند

مصطفی رنجبر
چهارشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۰
سازندگان Left 4 Dead بازی جدیدی را در دست ساخت دارند

استودیوی ترتل‌راک که عناوین شوتر اول شخص قدرت‌مندی را نظیر Left 4 Dead و Evolve در کارنامه‌‌ی خود می‌بیند در حال تولید آی‌پی جدیدی است که احتمالا توسط شرکت Perfect World Entertainment منتشر خواهد شد. شرکت مورد اشاره ناشر بازی‌های رایگانی نظیر Star Trek Online است. با‌تک‌شات و جزئیات بیشتر بازی جدید استودیوی ترتل‌راک همراه شوید.


فیل راب، یکی از بنیان‌گذاران استودیوی ترتل‌راک بیان کرد که آن‌ها در حالا توسعه‌ی بازی جدیدی هستند که احتمالا هم‌سبک بازی‌های پیشین این استودیو خواهد بود. بنابراین می‌توان انتظار داشت که بازی جدید در دست ساخت این استودیو، بازی شوتر اول شخص آنلاین باشد که به صورت کوآپ و همکاری بازیکنان صورت خواهد گرفت.


با همکاری استودیوی ترتل راک با شرکت Perfect World ما از این موضوع مطمئن خواهیم شد که به حرف کاربران به عنوان اصلی‌ترین مخاطب بازی خود گوش کنیم و بازخوردهای آن‌ها را طی سال‌های آینده مورد توجه قرار دهیم.


در اوایل آبان ماه بود که استودیوی ترتل راک عنوان کرد که به تولید محتوای اضافه برای بازی Evolve پایان داده تا رسما پرونده‌ی این بازی توسط استودیوی سازنده بسته شود. این استودیو همچنین اعلام کرد که این تصمیم توسط ناشر بازی یعنی شرکت 2K Games گرفته شده و استودیوی ترتل راک نقشی را در این تصمیم‌گیری نداشته است. بازی Evolve که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد نتوانست مورد توجه منتقدان و کاربران قرار بگیرد و با نمرات بسیار ضعیفی روبه‌رو شد. حال باید منتظر ماند و دید آیا بازی بعدی استودیوی ترتل راک همانند بازی Left 4 Dead به اثری ماندگار تبدیل خواهد شد یا همانند بازی Evolve کمتر از یک سال از انتشار به دست فراموشی سپرده می‌شود.

yy
 ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات