امکان شخصی‌سازی ماشین‌ها و مسابقات در پچ جدید Mafia 3

علیرضا پورمقدم
چهارشنبه, ۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰
امکان شخصی‌سازی ماشین‌ها و مسابقات در پچ جدید Mafia 3

خالقان بازی Mafia 3، به‌تازگی پچ جدیدی را برای این بازی عرضه کردند که در آن، امکان شخصی‌سازی ماشین‌ها و مسابقات به بازی اضافه می‌شود. برای اطلاع از جزئیات بیشتر، در ادامه‌ی خبر با تک‌شات همراه باشید.

 

روز گذشته، استودیو Hangar 13 محتوای جدیدی را در قالب یک پچ برای بازی مافیا 3 منتشر کرد که در آن، قابلیت شخصی‌سازی خودروها و مسابقات به گیم‌پلی بازی اضافه می‌شود.

 

کمپانی 2K Games (ناشر بازی) درخواست‌های زیادی را مبنی بر افزودن قابلیت شخصی‌سازی به اتومبیل‌های لینکولن از زمان عرضه‌ی بازی، به ناشر و سازنده‌ی بازی ارسال شده بود. در این بازی، لینکولن می‌تواند ۱۰ ماشین داشته باشد که ۶ مورد از طریق گیم‌پلی بازی به دست می‌آید. ۳ ماشین دیگر جزو دارایی‌های اصلی خانواده‌ی لینکولن است که در اختیار کسانی که نسخه‌ی پیش‌خرید (Pre-Order) بازی را تهیه کرده‌اند، قرار گرفته است. دهمین اتومبیل لینکولن نیز در این پچ به بازی اضافه می‌شود.

 

شما می‌توانید ماشین‌ها را در ۹ گاراژ Big Rick در شهر New Bordeaux شخصی‌سازی کنید. علاوه بر این، ۵۰ انتخاب مختلف برای شخصی‌سازی ماشین در اختیار شما قرار می‌گیرد. البته، بعضی از این انتخاب‌ها را شما باید در بخش جدیدی از بازی که Races یا مسابقات نام دارد، آنلاک کنید.

 

۱۲ مسابقه‌ی مختلف در بازی برگزار می شود که ۶ مسابقه در سبک circuit و ۶ مسابقه در سبک point-to-point انجام می‌گیرد.

 

MAfia 3ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات