استقبال بازی‌سازان از ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران

مونا شایقی
ﺳﻪشنبه, ۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۰
استقبال بازی‌سازان از ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران

ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، در مرحله دریافت آثار بازی‌سازان ایرانی به سر می‌برد و تا پایان مهلت ارسال آثار، کمتر از ۱۰ روز باقی مانده است. در این مدت ۳۳ بازی، یعنی به صورت میانگین روزانه 1.65 بازی در سایت جشنواره به ثبت رسیده که نسبت به سال گذشته پیشرفت خوبی داشته است. برای اطلاع از جزئیات خبر با تک‌شات همراه باشید.

 

در دوره‌های قبلی این رویداد، شرکت‌کنندگان برای ثبت آثار خود باید به صورت حضوری مراجعه می‌کردند. در روزهای پایانی مهلت ارسال که مراجعات شرکت‌کنندگان به اوج خود می‌رسید، مشکلاتی در روند انجام کارها پیش می‌آمد. امسال سیستم ثبت‌نام در جشنواره کاملا به صورت الکترونیکی انجام می‌شود و به همین علت از روز‌های نخست فراخوان شرکت‌کنندگان آثار خود را برای جشنواره ارسال کرده‌اند. این روند از طرفی برای افرادی که از شهرستان‌های مختلف قصد دارند آثار خود را ثبت کنند بسیار کارآمد بوده است.

 

تا کنون ۳۳ بازی در لیست آثار جشنواره قرار گرفته که به صورت میانگین یک یا دو بازی در هر روز به این لیست اضافه شده است. انتظار می‌رود که این رقم در روز‌های پایانی مهلت ثبت‌نام، رشد صعودی داشته باشد و احتمالا رکورد تعداد اثر دریافتی در دوره‌های قبلی شکسته شود.

 

برای شرکت در ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران و ارسال آثار خود تا ۱۵ دی ماه فرصت دارید. برای ثبت بازی در جشنواره باید از طریق سایت www.tehrangamefestival.ir اقدام کنید. برترین بازی‌های ایرانی طی مراسمی در تاریخ ۵ اسفند ماه معرفی خواهند شد. ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات