بتای محدود بازی For Honor را از ۷ بهمن ماه تجربه کنید - ثبت‌نام آغاز شد

دانیال نوروزی
چهارشنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۰
بتای محدود بازی For Honor را از ۷ بهمن ماه تجربه کنید - ثبت‌نام آغاز شد

اگر از آن دست افرادی هستید که بازه‌های آزمایشی بتا بازی For Honor را از دست داده‌اید، یوبی‌سافت فرصتی دیگر در اختیار علاقه‌مندان قرار داده تا از روز ۷ بهمن تا ‌۱۰‌ام همین ماه و با ثبت‌نامی که از قبل انجام داده‌اند، به انجام این بازی چند نفره آنلاین بپردازند. با تک‌شات و جزئیات خبر همراه باشید.

 

برای شرکت در دوره‌ی آزمایشی بتا محدود بازی For Honor، علاقه‌مندان می‌توانند در سایت رسمی یوبی‌سافت و بخش مختص به این بازی، اقدام به ثبت نام کنند. در بخش ثبت‌نام باید پلتفرم خود را از بین ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و پی‌سی انتخاب کنید.

 

بازیکنان قادر هستند از میان سه جناح شوالیه‌ها، سامورایی‌ها و وایکینگ‌ها، کلاس‌های مورد علاقه خود را انتخاب کنند و به بازی بپردازند. امتیازاتی که در هر یک از این جناحین به دست می‌آید، به صورت فراگیر بین هم جناحی‌ها پخش خواهد شد. از طرفی هر امتیاز و پیشرفتی که در این نسخه‌ی بتا به دست آید، به بازی اصلی نیز منتقل خواهد شد. با این حساب، این بتای محدود فرصتی برای افرادی است که می‌خواهند آغاز قدرتمندی در هنگام عرضه‌ی بازی اصلی داشته باشند.

 

نکته‌ی ارزشمند دیگر این است که بازیکنان محدود به یک جناح نخواهند بود و می‌توان با هر کدام از آنها بازی کرد و جناح را تغییر داد.

 

بازی For Honor توسط استودیو یوبی‌سافت مونترال و برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی توسعه پیدا می‌کند و در تاریخ ۲۶ بهمن‌ ماه سال جاری منتشر خواهد شد.

 ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات