وظیفه‌ی نشر نسخه‌ی فیزیکی پی‌سی بازی Halo Wars 2 بر عهده‌ی THQ Nordic است!

دانیال نوروزی
چهارشنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰
وظیفه‌ی نشر نسخه‌ی فیزیکی پی‌سی بازی Halo Wars 2 بر عهده‌ی THQ Nordic است!

استراتژی‌ باز‌ها به خصوص کسانی که به پلتفرم پی‌سی دسترسی دارند، به طور حتم چشم انتظار بازی Halo Wars 2 کاری از استودیو کریتیو اسمبلی و کمپانی مایکروسافت هستند. حال مایکروسافت در یک اقدام جالب و با همکاری کمپانی تی‌اچ‌کیو نوردیک، قصد عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی پلتفرم پی‌سی بازی Halo Wars 2 را دارد! با تک‌شات و جزئیات خبر همراه باشید.

 

 

مایکروسافت قصد عرضه‌ی دو نسخه از بازی Halo Wars 2 را به صورت فیزیکی دارد. نسخه‌ی استاندارد، فقط شامل بازی اصلی به همراه نسخه‌ی ایکس‌باکس وان آن به واسطه‌ی قابلیت Play Anywhere خواهد بود و از تاریخ ۳ اسفند ماه در دسترس قرار می‌گیرد.

 

در سوی دیگر، نسخه‌ی Ultimate Edition بازی Halo Wars 2 را داریم که ۴ روز زودتر از تاریخ انتشار اصلی بازی، یعنی ۲۹ بهمن ماه منتشر می‌شود و علاوه بر مواردی که در نسخه‌ی استاندارد موجود است، شامل ملحقات بیشتر و با ارزشی خواهد بود:

 

  • بازی Halo Wars 2 برای ویندوز 10 به همراه نسخه‌ی ایکس‌باکس وان با قابلیت Play Anywhere
  • Halo Wars Definitive Edition، بازسازی نسخه‌ی اول مجموعه
  • ملحقات انحصاری Season Pass:
  • رهبران جدید به همراه قابلیت‌هایی برای تغییر جهت و پیش‌برد بهتر بخش چندنفره
  • نیروهای جدید در بخش چندنفره
  • کارت‌های Blitz جدید برای اجرای حملات برق‌آسا و ناگهانی به دشمن
  • مراحل جدید برای بخش تک‌نفره داستانی که روایت بازی Halo Wars 2 را گسترش می‌دهد


 

Halo

نسخه‌ی استاندارد Halo Wars 2


Halo

نسخه‌ Ultimate بازی Halo Wars 2

استقبال از نسخه‌ی Ultimate ایکس‌باکس وان بازی Halo Wars 2 به حدی بوده که در حال حاضر نسخه‌ای برای خریداری در دسترس نیست و مایکروسافت سعی دارد تا بتواند باز هم به تولید نسخه‌ی فیزیکی Ultimate بازی برای علاقه‌مندان بپردازد. پس مطمئن باشید نسخه‌ی Ultimate پی‌سی این بازی هم با استقبال خوبی مواجه خواهد شد.

 

نکته‌ی جالب در مورد شیوه‌ی نشر نسخه‌ی فیزیکی Halo Wars 2، همکاری کمپانی مایکروسافت و THQ Nordic برای عرضه‌ی آن است. در واقع ناشر نسخه‌ی فیزیکی بازی Halo Wars 2، شرکت THQ Nordic خواهد بود. هنوز مشخص نیست که مایکروسافت چرا خود اقدام به نشر بازی برای پی‌سی نکرده و از شرکتی مانند نوردیک کمک گرفته. البته می‌توان حدس زد، چرا که نوردیک قدرت مانور بسیار زیادی در کشورهای اروپایی دارد و طی چند سال اخیر فعالیت‌های خوبی در عرصه‌ی نشر بازی‌های رایانه‌های شخصی داشته است. به همین علت، می‌توان نتیجه گرفت که مایکروسافت کار را دست کاردان سپرده و در قبال یک همکاری نزدیک و سودمند، نشر بازی را به THQ Nordic سپرده است.

 

آیا شما هم از علاقه‌مندان به ژانر استراتژی هستید و پیشنهادات مایکروسافت در قبال بازی Halo Wars 2 وسوسه‌تان کرده؟ دیدگاه‌های خود را با ما در میان بگذارید.

 ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات