بازی‌های Kingdom Hearts 3 و Final Fantasy 7 Remake به این زودی‌ها عرضه نخواهند شد

مونا شایقی
پنجشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰
بازی‌های Kingdom Hearts 3 و Final Fantasy 7 Remake به این زودی‌ها عرضه نخواهند شد

توسعه بازی‌های Final Fantasy VII Remake و Kingdom Hearts 3 همچنان در دستور کار اسکوئر انیکس است، اما طبق گفته‌های تتسویا نمورا، کارگردان این آثار، نباید به این زودی‌ها منتظر عرضه آن‌ها باشیم. برای اطلاع از جزئیات خبر با تک‌شات همراه باشید.

 

بازی‌ Kingdom Hearts 3، به کارگردانی تتسویا نمورا، برای اولین بار در رویداد E3 سال ۲۰۱۳ به صورت رسمی معرفی شد. این بازی نقش‌آفرینی هشتمین قسمت از این فرنچایز بوده و در ادامه بازی Kingdom Hearts 2: Final Mix خواهد بود. پروژه بازسازی Final Fantasy 7 نیز برای اولین بار در مراسم E3 سال ۲۰۱۵ برای کنسول پلی‌استیشن 4 رونمایی شد. این دو بازی مدت‌ زیادی است که در مرحله توسعه و ساخت به سر می‌برند و به تازگی کارگردان آن‌ها اعلام کرده که به این زودی‌ها نباید منتظر عرضه این بازی‌ها از سوی اسکوئر انیکس باشیم.

 

تتسویا از روند توسعه بازی Kingdom Hearts 3 چنین گفت:

 

همچنان نمی‌توانم وضعیت کامل این پروژه را توصیف کنم، چرا که روند توسعه این بازی با کارهایی که تا کنون کرده‌ایم متفاوت است. دنیاهایی در بازی مانده‌اند که هنوز به سراغ آن‌ها نرفتیم. تیم سازنده در حال کار بر روی دنیاهای تازه‌ای هستند که هنوز به مرحله‌ای نرسیده که بتوان آن را نمایش داد. تحت این شرایط، پروسه ساخت این بازی همچنان راه درازی در پیش دارد.

 

همین داستان درباره بازسازی بازی Final Fantasy 7 نیز صدق می‌کند، تتسویا در این زمینه گفت:

 

ما همچنان در حال کار کردن بر روی این محصول هستیم. ما در حال ساخت بازی هستیم و من بابت اینکه قرار است اندکی بیشتر برای بازی‌های Kingdom Hearts 3 و Final Fantasy 7 Remake منتظر باشید، از شما عذرخواهی میکنم. من بسیار متاسفم، اما من بازی‌ای خواهم ساخت که انتظارات شما را برآورده کند.

البته بر اساس صحبت‌های تتسویا، طرفداران این بازی‌ها می‌توانند منتظر نمایش‌هایی از آن‌ها در رویدادهای پیش رو باشند:

 

در سال گذشته من اطلاعات زیادی از این بازی‌ها منتشر نکردم، اما امسال می‌خواهم در یکی از رویدادها، در هر جایی که شد، پیشروی این پروژه‌ها را نمایش دهم. انتشار این آثار به این زودی‌ها نخواهد بود، اما بازی‌های بسیاری امسال عرضه خواهند شد و بهتر است منتظر هر سورپرایزی باشید.

 

با این حال به نظر می‌رسد که این بازی‌ها در سال ۲۰۱۷ منتشر نمی‌شوند، باید امیدوار باشیم که سال ۲۰‍۱۸ برای طرفداران بازی‌های نقش‌آفرینی اسکوئر انیکس سال بزرگی باشد.

 ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات