آیا تاریخ عرضه Red Dead Redemption 2 تصادفا لو رفته است؟

بردیا پویا
پنجشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰
آیا تاریخ عرضه Red Dead Redemption 2 تصادفا  لو رفته است؟

با آنکه کمپانی Rockstar Games هنوز تاریخ دقیق عرضه بازی Red Dead Redemption 2 را اعلام نکرده و حتی هیچ اطلاعاتی از گیم‌پلی و یا داستان این بازی نداریم، یک خرده فروش انگلیسی تاریخ عرضه این بازی را در اعلامیه پیش خریدی در فروشگاه خود فاش کرده است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر با تک‌شات همراه باشید.

 

فروشگاه Littlewoods، خرده فروشی است که اعلام کرده بازی بسیار مورد انتظار Red Dead Redemption 2 را از هم اکنون و برای تحویل در تاریخ ۱۰ مهر سال آینده سفارش می‌گیرد. این فروشگاه بلافاصله بعد از سر و صدای بوجود آمده در بین طرفدارن بازی و رسانه‌ها، سریعا تایخ تحویل این بازی را از اطلاعیه خود حذف کرد.

 

این موضوع بسیار معمول است که خرده فروشان بازی‌‌ها و یا سخت‌افزار‌ها، پیش از اعلام تاریخ عرضه یک محصول، درباره آن اطلاع داشته باشند تا فروشگاه و انبار‌های خود را برای عرضه آن آماده کنند. اما اینکه اتفاق اخیر فاش شدن اتفاقی تاریخ واقعی عرضه Red Dead Redemption 2 بوده و یا صرفا یک اشتباه ساده، هنوز مشخص نیست.

 

راک‌استار گیمز تنها اعلام کرده است که قسمت دوم سری پرطرفدار Red Dead Redemption 2 در پاییز 2017 برای کنسو‌های PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد. سازنده بازی از زمان معرفی اولیه بازی جدید خود تا کنون تنها سکوت کرده و هیچ اطلاعات جدیدی از آن منتشر نکرده است.

 

red dead redemption 2

 

 ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات