در لپ تاپ هیبریدی Latitude 7285 کمپانی دل، از کابل شارژ خبری نیست

پریسا قره گوزلو
شنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
در لپ تاپ هیبریدی Latitude 7285  کمپانی دل، از کابل شارژ خبری نیست

پس از معرفی کامپیوتر دسکتاپی که از ده اسپیکر برخوردار است، کمپانی دل با محصول خیره کننده دیگری نظرها را به خود جلب کرده است. Latitude 7285 یک لپ تاپ /تبلت هیبریدی است که نخستین نمونه از این سری محصولات است که از پایه کیبورد شارژ بیسیم برخوردار است. البته برای استفاده از این ویژگی باید پد شارژ بیسیم جدید دل را خریداری کنید. البته با توجه به سازگاری این پد با ویژگی های شارژ بیسیم Qi، کاربردهای این پد می تواند گسترده تر باشد. در ادامه با تک شات همراه باشید.


کیبورد شارژ وایرلس در واقع یکی از سه کیبورد قابل انتخاب برای Latitude 7285 است؛ انتخاب دیگر یک کیبورد سفری و دیگری هم کیبوردی است که چهار ساعت به طول عمر باتری می افزاید و دکمه هایی دارد که شباهت بیشتری به کیبورد دسکتاپی دارند. گرچه این کیبورد امکان شارژ بیسیم را فراهم نمی آورد، افزایش عمر باتری حاصل از استفاده از این کیبورد ممکن است به کار آید چرا که کمپانی دل تخمین زده است که تبلت به تنهایی در هر بار شارژ فقط 6 ساعت کار می کند.


در خصوص قیمت Latitude 7285 اطلاعی در دست نیست، اما کمپانی دل امیدوار است این محصول از اواخر ماه می راهی بازار شود.ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات