گلکسی نوت 7 های جدید از شاخص باتری سبز رنگ برخوردارند

پریسا قره گوزلو
جمعه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۵
گلکسی نوت 7 های جدید از شاخص باتری سبز رنگ برخوردارند

در چند روز آینده و زمانی که سامسونگ گلکسی نوت 7 های غیر انفجاری خود را عرضه کند، تشخیص مدل های معیوب و سالم با استفاده از شاخص باتری آنها امکانپذیر خواهد بود. در ادامه با تک شات همراه باشید.


بنا بر گزارش ZDNet، سامسونگ تغییر کوچکی در نماد شاخص میزان باتری گلکسی نوت های سالم ایجاد کرده است. این نماد معمولا در کناره سمت راست بالای رابط کاربری گوشی دیده می شود . نماد شاخص باتری بر روی گلکسی نوت های قدیمی به رنگ سفید دیده می شود، اما در مدل های جدیدی که قرار است عرضه شوند این نماد قرار است به رنگ سبز دیده شود. این تغییر می تواند کاربران را به سالم بودن محصولی که خریداری می کنند مطمئن کند.


پیش از فراخوان گلکسی نوت 7، سامسونگ حدود 2.5 میلیون نسخه از این مدل را به سراسر دنیا ارسال کرده بود، اما گفته می شود که فقط 400 هزار نسخه از آن به کاربران فروخته شده بود.


در هر حال، سامسونگ تمام 2.5 میلیون گوشی را فراخوانده و تا پایان هفته آینده می تواند گوشی های جایگزین 400 هزار نسخه خریداری شده را نیز تحویل دهد.


سامسونگ برای ممانعت از خطر انفجار گوشی ها، بروزرسانی را برای این مدل ارسال کرده که شارژ باتری این گوشی ها را تا 60% محدود می کند.

سامسونگ

گلکسی نوت 7ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات