بازار داغ حدس و گمان روی اینستاگرام Beats؛ آیا آیفون 7 جت وایت به حقیقت می پیوندد؟

پیام ادیب
شنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵
بازار داغ حدس و گمان روی اینستاگرام Beats؛ آیا آیفون 7 جت وایت به حقیقت می پیوندد؟

پیش تر در ماه نوامبر گزارش هایی از ژاپن می رسید که از احتمال عرضه ی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس اپل به رنگ جت وایت یا سفید براق خبر می داد. سانی دیکسون نیز با انتشار ویدیویی که در آن آیفون 7 به رنگ جت وایت دیده می شود آتش بازار شایعات را داغ تر کرد. حال تصویر تازه ای روی اینستاگرام برند Beats قرار گرفته که سر و صدای زیادی پیرامون این شایعات به پا کرده است. با تک شات همراه باشید. 

 

روز گذشته طرفداران عرضه ی آیفون 7 به رنگ سفید براق با دیدن عکسی از سوی برند Beats by Dre روی اینستاگرام به شدت هیجان زده شدند. عکس مذکور به منظور تبلیغ هدفون مشکی رنگ و وایرلس بیتس منتشر شده بود اما در مقابل این هدفون، یک آیفون 7 به رنگ سفید براق نیز روی یک پاسپورت به چشم می خورد. 

 

شکی نیست هر کسی با دیدن این تصویر به این فکر می افتد که اپل با انتشار این عکس بالاخره سعی کرده پیش نمایشی از این محصول مورد انتظار علاقمندان را در معرض دید آنان قرار دهد و به نوعی برای آن بازارگرمی کند. 

 

اما AppleInsider با بررسی هایی که روی عکس یاد شده انجام داده به این نتیجه رسیده است که آیفون مشاهده شده در این تصویر به احتمال زیاد یک آیفون 7 نقره ای است که به خاطر یکی از فیلتر های اینستاگرام، سفید به نظر می رسد. 

 

به این ترتیب اگر شما هم چشمتان به دنبال آیفون 7 سفید رنگ است، احتمالاً باید منتظر مدل های بعدی این محصول در آینده باشید. البته با این حجم از تقاضایی که در پی این شایعات برای آیفون سفید به وجود آمده، این انتظار نباید چندان طولانی باشد. 

 

بیتس آیفون 7 جت وایتارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات