پیش بینی فروش چشمگیر برای گلکسی S8 سامسونگ

محمد خان بیگی
دوشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۵
پیش بینی فروش چشمگیر برای گلکسی S8 سامسونگ

گوشی های پرچمدار سری S سامسونگ همیشه مشتری های پروپاقرص خود را داشته اند و سال به سال به تعداد آنها افزوده شده است. قابلیت ها و مشخصات جالب توجه این گوشی ها باعث شده تا خریداران هر سال منتظر مدل جدید این گوشی ها باشند و مشتریان جدیدی نیز به جمع کاربران سامسونگ افزوده می شود. اما آیا بحران اخیری که سامسونگ در زمینه آتش سوزی باتری گوشی های گلکسی نوت 7 خود پشت سر گذاشت، بر میزان اعتبار این شرکت نزد مشتریانش اثر داشته و باعث بی میلی به خرید گوشی گلکسی S8 خواهد شد؟ در ادامه با تک شات همراه باشید.


الزامأ اینطور نخواهد بود. علاوه بر این حقیقت که ارزش سهام سامسونگ در بازار بورس سیر صعودی به خود گرفته،  به استناد گزارشی که از سوی وب سایت Investor در کره جنوبی انتشار یافته، سامسونگ معتقد است گوشی گلکسی S8 برای این شرکت موفقیت زیادی به همراه خواهد داشت. به نظر می رسد سامسونگ آنقدر از این موفقیت اطمینان دارد که تصمیم گرفته شصت میلیون دستگاه از آن را تولید کند.


این رقم بزرگی است، چرا که با نگاهی به سابقه عرضه گوشی های گلکسی S سامسونگ، تنها مدل گلکسی S4 را می بینیم که به میزان 70 میلیون دستگاه تولید شده است. گلکسی اس7 سامسونگ نیز به تعداد 48 میلیون دستگاه و مدل پیش از آن نیز به تعداد 45 میلیون دستگاه تولید شده اند. حال به نظر می رسد سامسونگ باور دارد گلکسی S8 این شرکت مشتریان بیشتری خواهد داشت.


به باور اکثر کارشناسان، گلکسی S8 سامسونگ از لحاظ مشخصات سخت افزاری چیزی کم نخواهد داشت. حتی برخی بر این باوراند که این گوشی به قابلتی شبیه به ویندوز Continuu, نیز مجهز خواهد بود.


به هر ترتیب، تنها زمان است که مشخص می کند میزان فروش این گوشی چه اندازه خواهد بودو نظر شما چیست؟ آیا منتظر عرضه گلکسی S8 سامسونگ در بازار هستید؟ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات