گلکسی S8 احتمالا در کنگره جهانی موبایل 2017 رونمایی خواهد شد

منیره لطفی
ﺳﻪشنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۰
گلکسی S8 احتمالا در کنگره جهانی موبایل 2017 رونمایی خواهد شد

سامسونگ هنوز به صورت رسمی تاریخ رونمایی از نسل جدید گوشی های پرچمدار خود را اعلام نکرده است. پیش از انتظار می رفت که این گوشی در کنگره جهانی موبایل 2017 در بارسلونا رونمایی شود، یک رویداد سالانه که گوشی های سری گلکسی S در گذشته در آن رونمایی می شدند. مدتی بعد شایعه شد که سامسونگ این گوشی را در رویدادی خاص در نیویورک در آورل 2017 رونمایی خواهد کرد. اکنون مطابق با جدیدترین گزارش از کره جنوبی، سامسونگ احتمالا این گوشی را ماه آینده در MWC 2017 رونمایی خواهد کرد. با تک شات همراه باشید.

 

به این ترتیب مطابق با این گزارش هم چنان شانس رونمایی شدن گلکسی S8 در کنگره جهانی موبایل 2017 باقی است. احتمالا سامسونگ تعداد محدودی گلکسی S8 تولید خواهد کرد تا آنها را در اختیار خبرنگاران و عموم مردم حاضر در MWC امسال قرار دهد.

 

در هر حال مطابق با این گزارش، با وجود رونمایی در ماه آینده، کاربران نمی توانند تا ماه آوریل این گوشی را خریداری کنند زیرا انتظار می رود که سامسونگ تولید انبوه گلکسی S8 را از ماه مارس آغاز کند.

 

البته هیچ یک از این مطالب هنوز به صورت رسمی توسط سامسونگ تایید نشده اند و باید منتظر اخبار جدیدتر طی روزهای آتی بمانیم.ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات