اچ تی سی تیزری ویدیویی در خصوص پخش زنده مراسم فردا شب خود منتشر کرد

پریسا قره گوزلو
چهارشنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
اچ تی سی تیزری ویدیویی در خصوص پخش زنده مراسم فردا شب خود منتشر کرد

همانطور که در اخبار تک شات خواندید، اچ تی سی قصد دارد روز 12 ژانویه یعنی فردا میزبان رویدادی باشد. امروز، این کمپانی تیزری 10 ثانیه ای را منتشر کرده که “It is all about U” نام دارد. در این کلیپ به پخش زنده مراسم فردا اشاره شده که ساعت 19:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد. انتظار می رود در این مراسم از فبلت 6 اینچی HTC U Ultra و اسمارت فون HTC U Play رونمایی شود. مدل دوم از نمایشگری کوچک تر و 5.2 اینچی برخوردار است. 


گرچه اچ تی سی توانسته با هدست واقعیت مجازی پیشرفته خود، HTC Vive، به فروش قابل ملاحظه ای دست یابد، ولی هنوز و علیرغم معرفی بهترین پرچمدار دوران فعالیتش، HTC 10، نتوانسته در بازار اسمارت فون ها به موفقیت قابل توجهی دست یابد. البته اچ تی سی همواره در بازاریابی برای اسمارت فون های خود دچار مشکل بوده و حتی در سال 2013 مبلغ 12 میلیون دلار به Robert Downey Jr پرداخت تا در تیزر تبلیغاتی این کمپانی شرکت کند که متاسفانه تاثیری هم در عملکرد بخش اسمارت فون ها نداشت.


گرچه شایعاتی در خصوص مشخصات این دو محصول منتشر شده و تصاویری هم منسوب به HTC U Ultra در فضای وب پخش شده، هنوز نمی توان به صحت این اطلاعات اطمینان داشت و باید تا فردا صبر کنیم.ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات