فیلم The Batman بن افلک در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد

مبین احمدی
جمعه, ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰
فیلم The Batman بن افلک در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد

بعد از این‌که مشخص شد قرار است فیلم مستقل بتمن با نام The Batman اکران شود، اطلاعات بسیار کمی از این فیلم به بیرون درز پیدا کردند و تا همین حد می‌دانستیم که توسط بن افلک ساخته می‌شود. به‌تازگی و طبق گفته‌های گرگ سیلورمن مشخص شده است که فیلم سینمایی مستقل The Batman قرار است در سال ۲۰۱۸ میلادی اکران شود. با تک‌شات در ادامه همراه باشید.

 

روز گذشته در خبری جالب فهمیدیم که خود بن افلک از فیلم‌ سینمایی دردویل (Daredevil) که خود وی در سال ۲۰۰۳ بازی کرده بود، به شدت متنفر است و دلیل ساختن این فیلم، این بوده که او می‌خواسته با تجربه‌ای که از ساخت آن به‌دست می‌آورد، فیلم The Batman را به بهترین شکل ممکن بسازد. فیلم «بتمن» (The Batman) مراحل فیلمبرداری خود را در بهار امسال آغاز کرد.

 

گرگ سیلورمن در مصاحبه جدید خودش با سایت ددلاین گفته است که فیلم سینمایی The Batman بن افلک قرار است در سال ۲۰۱۸ به همراه چندین فیلم دیگر اکران شود. او در مصاحبه جدید خودش از فیلم‌های موردانتظاری گفت که برای تماشای آن‌ها بسیار هیجان‌زده است:

در سال ۲۰۱۸ قسمت دوم فیلم Fantastic Beasts اکران خواهد شد. به همراه این فیلم، فیلم Ready Player One - که فیلمی بلند پروازانه است - هم از سوی استیون اسپیلبرگ، بهترین فیلمساز تمام دنیا، به مرحله اکران خواهد رسید. Ready Player One به‌راحتی می‌تواند با اکرانش دنیا را به آتش بکشد! در کنار این‌دو، فیلم‌های دیگری نیز همچون Aquaman ،Scooby Doo ،Lego Ninjago و البته The Batman در این سال بن افلک اکران خواهند شد.

 

تمامی فیلم‌هایی که سیلورمن در حرف‌هایش به آن‌ها اشاره کرد، در سال ۲۰۱۸ اکران خواهند شد و قسمت بد ماجرا اینجاست که متاسفانه تاریخ دقیقی برای اکران آن‌ها در دسترس نیست. 

 

برنامه کمپانی دی‌سی برای عرضه فیلم‌های آینده‌اش به شرح زیر است:

 

  • فیلم The Flash - اکران در تاریخ ۶ مارس ۲۰۱۸ (۱۵ اسفندماه ۱۳۹۶)
  • فیلم Shazam - اکران در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۱۸ (۱۶ فروردین‌ماه ۱۳۹۸)
  • فیلمی با اسم نامشخص - اکران در تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ (۲۴ خردادماه ۱۳۹۸)
  • فیلمی با اسم نامشخص (احتمالا Man of Steel 2) - اکران در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۰ آبان‌ماه ۱۳۹۸)
  • فیلم Cyborg - اکران در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۰ (۱۵ فروردین‌ماه ۱۳۹۹)
  • فیلم Green Lantern - اکران در تاریخ ۲۴ جولای ۲۰۲۰ (۳ مردادماه ۱۳۹۹)ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات