ابراز علاقه‌ی مت دیمون به هنرنمایی در قالب شخصیت بتمن

مبین احمدی
جمعه, ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰
ابراز علاقه‌ی مت دیمون به هنرنمایی در قالب شخصیت بتمن

در کنار همه خبرهایی که در مورد حال و هوای این روزهای بن افلک منتشر می‌شود، جای تعجبی ندارد که مردم در مورد فیلم‌های گذشته او بحث کنند. افلک به‌تازگی اطلاعات جدیدی را از فیلم موردانتظار The Batman منتشر کرد و حتی از تنفر خودش نسبت به ایفای نقش در فیلم Daredevil هم گفت. در کنار این‌ها، به‌تازگی مت دیمون نسبت به بازی در نقش بتمن در فیلم The Batman، ابراز علاقه نشان داده است. با تک‌شات همراه باشید.

 

بن افلک چند روز پیش در مصاحبه‌ای جدید، به بحث در مورد فیلم جدید خودش (یعنی The Accountant) پرداخت و در کنار آن، اشاره‌ای به پروژه‌های آینده خود، از جمله فیلم مستقل دنیای دی‌سی یعنی فیلم The Batman، کرد. او در خلال صحبت‌های خودش گفت که مت دیمون، بازیگر فیلم‌ محبوب The Martian و البته مجموعه Bourne، از او خواسته است که نقش بتمن را در فیلم در اختیارش بگذارد. دیمون و افلک دوستان بسیار خوب و نزدیکی هستند و حتی به‌تازگی اعلام شده است که افلک می‌خواهد تعطیلات کریسمس خود را با دیمون بگذارند. افلک قبلا گفته است که دوستی او و دیمون طی این همه سال به هیچ وجه لکه‌دار نشده است و آن‌دو همچنان دوستانی صمیمی هستند. 

 

بن افلک در ادامه صحبت‌های خودش گفت که دیمون قصد دارد برای تنوع، در نقش یک ابر قهرمان قرار گیرد و قصد دارد نقش بتمن را بازی کند. جالب است بدانید که در سال ۲۰۰۳ مت دیمون به‌عنوان بازیگر شخصیت دردویل در فیلمی با همین نام انتخاب شد، اما این نقش را نپذیرفت؛ بلافاصله بعد از این‌که دیمون نقش را رد کرد، افلک آن نقش را پذیرفت و جای دیمون را گرفت. پس از اینکه فیلم دردویل با شکستی بزرگ مواجه شد و نتوانست انتظارات را برآورده سازد، این دو بین خودشان این موضوع را به سوژه‌ای برای جوک تبدیل کردند. در ضمن جالب است بدانید که افلک به‌تازگی گفته است که خودش هم از بازی در نقش دردویل به شدت تنفر داشته است!

 

The Martian

«مریخی» یکی از ستوده‌‌شده‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۱۵ بود که بازی بی‌نظیر مت دیمون به عنوان شخصیت اصلی در آن، دیدنش را بیش از پیش جذاب می‌کرد.

به نظر می‌رسد اصلی‌ترین دلیلی که باعث شده بن افلک بازی در نقش بتمن را بر عهده بگیرد، همین بازی کردن در نقش شخصیت دردویل برای کسب تجربه بوده است. به‌علاوه افلک می‌خواسته بعد از گندکاری‌ای که در سال ۲۰۰۳ با فیلم Daredvil به بار آورده بود، با بازی در نقش شخصیت بتمن، خود را مجددا اثبات کند و آن خاطره‌های بد را به فراموشی بسپارد. همین موضوع هم باعث شده بود که به محض مطرح شدن پیشنهادِ بازی در نقش شخصیت بتمن، آن را بپذیرد. افلک می‌گوید که بازی در نقش شخصیت بتمن چیزی بوده که واقعا دوست داشته تجربه‌اش کند.

 

یکی از دلایلی که من را به سمت بازی در نقش بتمن کشاند این بود که می‌خواستم برای یک‌بار هم که شده در یکی از این فیلم‌های ابر قهرمانی حضور پیدا کنم و کار خودم را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانم. [باید اعتراف کنم که] به طرز عجیبی از فیلم Daredvil تنفر دارم.

 

او در ادامه گفت که سریال Daredevil شبکه نتفلیکس - که از فیلم Daredvil مارول اقتباس شده است - این شانس را در اختیار شخصیت‌هایش می‌گذارد که استعدادهای خود را شکوفا کنند و از پتانسیل خود به خوبی بهره ببرند. او گفت که:

چیزهای خیلی زیادی برای فهمیدن درمورد شخصیت فیلم Daredvil وجود داشت، اما خود فیلم این شانس را در اختیار من قرار نداد.

 

به هر حال الان دیگر همه افلک را می‌شناسند و به‌خوبی از توانایی‌های او با خبر هستند. او به‌خوبی با فیلم Batman vs. Superman: Dawn of Justice - که یکی از فیلم‌های پر فروش امسال بود و توانست ۳۳۰ میلیون‌دلار در باکس‌آفیس به جیب بزند - به صنعت سرگرمی اثبات کرده است که می‌تواند به‌خوبی در نقش یک ابر قهرمان قرار گیرد. لازم است بدانید که افلک در فیلم Justice League هم - که در سال ۲۰۱۷ اکران خواهد شد - در نقش بتمن قرار خواهد گرفت.

 

مت دیمون هم‌اکنون در حال ایفای نقش در فیلم مورد انتظار The Great Wall است و خود را برای بازی کردن در فیلم Ocean’s Eight - که قرار است در ۲۰۱۸ اکران شود - آماده می‌کند.ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات