بن افلک مجددا تاکید کرد که کارگردانی فیلم The Batman را بر عهده دارد

مبین احمدی
چهارشنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰
بن افلک مجددا تاکید کرد که کارگردانی فیلم The Batman را بر عهده دارد

پس از پخش شدن شایعه‌هایی مبنی بر احتمال جدا شدن بن افلک از کارگردانی فیلم مستقل بتمن (The Batman)، افلک به‌تازگی در بیانیه‌ای گفته است که شایعات صحت ندارند و او همچنان به عنوان کارگردان این فیلم شناخته می‌شود. با تک‌شات همراه شوید.

 

افلک به تازگی گفته است که کار بر روی فیلمنامه The Batman آغاز شده است و مجددا تاکید کرد که کسی به جز او کارگردان فیلم بتمن نخواهد بود. این بازیگر و کارگردان شناخته شده‌ی هالیوودی، هم‌اکنون در حال کار بر روی فیلم جدیدی به اسم Live By Night است و به تازگی در یکی از کنفرانس‌هایی که برای معرفی این فیلم برگزار کرده است، گفته:

 

من قصد دارم قسمت بعدی بتمن را کارگردانی کنم. ما در حال کار بر روی این فیلم هستیم. همچون فیلم Live by Night، نوشتن فیلمنامه فیلم جدید بتمن هم چیزی حدود یک و نیم سال طول کشید و همین موضوع کمی برای من اذیت‌کننده بود. من به سختی بر روی فیلمنلمه فیلم Live by Night کار کردم و نکته اذیت‌کننده این‌جا بود که هیچ‌کسی اهمیتی نمی‌داد! هیچ کس این‌طور نبود که مثلا بگوید «پس این فیلم Live by Night کجاست؟!» اما در مورد بتمن اوضاع فرق می‌کند و مردم پیگیر هستند. مردم می‌گویند «این فیلم بتمن کدوم گوریه؟!» و من هم با خوشحالی در جواب می‌گویم «دارم روش کار می‌‌کنم! یه لحظه وقت بدین!»

 

نظر شما در این مورد چیست؟!ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات