وبسایت سیانوژن مد از دسترس خارج شد؛ پروژه با نام سیستم عامل Lineage ادامه خواهد یافت

پریسا قره گوزلو
ﺳﻪشنبه, ۰۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۰
وبسایت سیانوژن مد از دسترس خارج شد؛ پروژه با نام سیستم عامل Lineage ادامه خواهد یافت

چند روز پیش در تک شات خواندید که سیانوژن از پایان کار سرویس ها و پشتیبانی های خود خبر داده بود و اعلام کرده بود که پروژه متن باز سیانوژن مد به کار خود ادامه خواهد داد. اما پس از آن که سیانوژن مد پستی را منتشر کرد و در آن به پایان کار سیانوژن مد اشاره کرد، وبسایت آن نیز از دسترس خارج شد. تیم پروژه متن باز سیانوژن مد همچنین در پست وبلاگی خود به این موضوع اشاره کرد که پروژه به کار خود ادامه خواهد داد و به نظر می رسد امروز باید اطلاعات بیشتری در خصوص پروژه Lineage OS که در واقع ادامه سیانوژن مد است در اختیار علاقمندان قرار گیرد. 


تیم مذکور، همچنین در پستی که در Reddit به اشتراک گذاشته، به این موضوع اشاره می کند که تا آن زمان احتمالا کدهای این برنامه نیز مورد بررسی قرار می گیرند و کار بر روی این سیستم عامل ادامه خواهد یافت. یکی از اعضای تیم LineageOS را کاملا مشابه سیستم عامل سیانوژن مد معرفی می کند؛ در حالیکه به عقیده یکی دیگر از اعضا تیم این طرح به کاربران کمک می کند بتوانند بدون نیاز به فرمت مجدد از سیستم عامل سیانوژن مد بروزرسانی کنند.

سیانوژن


برای دسترسی به چزییات بیشتر باید کمی دیگر انتظار بکشیم ولی حداقل الان می توانیم ارتباط بین سیانوژن مد و LineageOS را بهتر درک کنیم.

سیانوژنارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات