لوگوی جدید سیستم عامل Lineage OS، جایگزین سیانوژن مد مشخص شد

مرتضی یعقوبی
دوشنبه, ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۰
لوگوی جدید سیستم عامل Lineage OS، جایگزین سیانوژن مد مشخص شد

چندی پیش در خبرها از پایان کار کمپانی سیانوژن و تعطیلی تمامی سرویس ها و خدمات پشتیبانی این شرکت خبر دادیم. حال که ادامه فعالیت های سیانوژن مد – محبوب‌ترین رام سفارشی اندروید- متوقف شده، قرار است این پروژه با برندی جدید تحت عنوان Lineage OS ادامه داشته باشد. با تک شات همراه باشید.

 

اما به گفته این شرکت، پروژه متن باز (Open Source) سیانوژن مد همچنان در اختیار افرادی که علاقه مند به استفاده از آن هستند، قرار خواهد داشت. در واقع، مزیت پروژه های متن در این است که هرگز از بین نمی روند و در صورت بروز هر گونه مشکل، گروه دیگری توسعه آن را در پیش می گیرند.

 

این اتفاق در خصوص سیانوژن مد نیز رخ داده و اکنون قرار است که سیستم عامل Lineage OS ادامه دهنده راه پرفراز و نشیبی باشد که سیانوژن در آن قدم نهاده بود.

 

در حال حاضر، تنها چند هفته از عمر این سیستم عامل می گذرد و قطعاً اطلاعات و خبرهای بیشتری در طی روزها و ماه های آتی در خصوص این سیستم عامل منتشر خواهد شد. این پروژه که نام Lineage OS را برای خود برگزید، اخیراً طراحی لوگوی خود را نیز برای علاقه‌مندان منتشر کرد که در ادامه آن را مشاهده خواهید کرد.

 

از ساعاتی پیش، تصویری از سه دایره متصل به هم با رنگ پس زمینه سبز در وب سایت رسمی این سیستم عامل به نمایش درآمده است که همان لوگوی Lineage OS محسوب می شود.

 

در هر حال، این سیستم عامل در آینده ای نزدیک حرف های زیادی را برای گفتن خواهد داشت و باید منتظر ماند و چشم به راه انتشار خبرهای مرتبط با Lineage OS در روزهای آتی بود.

Lineageارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات