درباره ما


وب‌سایت تخصصی تک‌شات (Techshot) حاصل تلاش گروهی، اعضای فناوری وب‌سایت شاتل‌لند است که فعالیت خود را از اوایل فروردین ماه 94 به عنوان بخش فناوری این سایت آغاز کرده است. تک‌شات با ارایه جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای فناوری پاسخ‌گوی نیاز علاقه‌مندان به حوزه تکنولوژی است.
استقبال بی‌نظیر کاربران از خدمات فناوری این وب‌سایت سبب شد تا گردانندگان آن تصمیم بگیرند برای ارایه خدماتی بهتر وب‌سایت جداگانه‌ای را با نام تک‌شات (Techshot) ایجاد کنند که هدف اصلی آن پوشش تازه‌های دنیای فناوری از سراسر جهان به صورت تخصصی است.
امید می‌رود که با رویکرد ارایه معتبرترین اخبار در حوزه فناوری، تک‌شات به مجموعه‌ای برتر، پویا و پیش‌رو در این حوزه تبدیل شود.
یکی از جذاب‌ترین بخش‌های وب سایت تک‌شات (Techshot) راه‌اندازی بخش تصویری فناوری و تازه‌ترین ویدیوهای تولید شده در این حوزه همراه با دوبله و زیرنویس فارسی به کاربران است. این بخش پاسخی به استقبال کاربران از تماشای اخبار به صورت تصویری‌ست. مشاهده پوشش زنده کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها، اطلاعات درباره جدیدترین گجت‌ها، مقایسه گوشی‌های هوشمند و همچنین پوشش مهمترین اخبار هفته بصورت پادکست رادیویی می‌تواند از دیگر جذابیت‌های این وب‌سایت این برای کاربران علاقه‌مند به دنیای فناوری باشد.
تک‌شات (Techshot) بر آن است تا با برنامه‌ریزی دقیق و هدف‌مند خود به مجموعه‌ای خلاق، متفاوت و پیش‌گام در دنیای فناوری تبدیل شود.
هر چند وب‌سایت تک‌شات (Techshot) همه تلاش خود را برای دست‌یابی به آخرین و تازه‌ترین اخبار دنیای فناوری و گردآوری ویدیوهای تولیدی به کار می‌بندد، مشتاقانه در انتظار دریافت نظر و پیشنهادهای ارزش‌مند و کارساز شما برای ارایه هرچه بهتر و کارآمدتر خدمات است. در صورتی که علاقه‌مند به در میان گذاشتن نظر خود با گردانندگان تک شات (Techshot) هستید، نظر یا پیشنهاد خود را به آدرس info@techshot.ir ارسال فرمایید.