دوربین جدید لایکا M10 به زودی رونمایی می شود

محمد خان بیگی
شنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۰
دوربین جدید لایکا M10 به زودی رونمایی می شود

اگر شما هم مایل هستید بدانید شرکت لایکا قصد رونمایی از چه دوربینی را در آینده نزدیک دارد، از شنیدن اینکه مدت زمان زیادی برای انتظار باقی نمانده خوشحال خواهید شد. به استناد وب سایت Leica Rumors، شرکت لایکا دعوتنامه های رویدادی را ارسال کرده که قرار است در بیست و نهم دی ماه برگزار شود. در ادامه این خبر با تک شات همراه باشید.


انتظار می رود در این رویداد از دوربین لایکا M10، دوربینی که جانشین M9 محصول سال 2009 است رونمایی شود. شایعات مربوط به دوربین M10 از سال 2012 مطرح شده بود. با این اوصاف، به نظر می رسد سال 2017 بالاخره زمان به پایان رسیدن این انتظار طولانی باشد.


وب سایت Leica Rumors شواهد دیگری نیز برای وجود این دوربین در دست دارد که از جمله آنها می توان به کسب مجوز کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا برای این محصول اشاره کرد. اما متاسفانه هنوز جزییاتی درباره مشخصات احتمالی آن در دست نیست. در این میان تنها حدس هایی براساس تصاویر افشاشده از این گوشی وجود دارد که چندان قابل اطمینان نیستند.


به این ترتیب، شاهد ایجاد تغییراتی عمده در محصولات لایکا هستیم و می دانیم که این شرکت خود را با تغییرات مختلفی تطبیق داده است. از جمله این تغییرات می توان به معرفی دوربین لایکا Q اشاره کرد. این دوربین فول فریم از نوع لنز ثابت بوده و در واقع آن را می توان محصولی دانست که از ویژگی های دو دوربین فوجی فیلم X1000 و دوربین های فول فریم کامپکت سونی برخوردار است. در نتیجه، آگاهی از نوآوری هایی که با دوربین لایکا M10 معرفی می شوند جالب خواهد بود.ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات