سامسونگ از یک ربات جاروبرقی جدید در CES 2017 رونمایی خواهد کرد

پریسا قره گوزلو
پنجشنبه, ۰۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰
سامسونگ از یک ربات جاروبرقی جدید در CES 2017 رونمایی خواهد کرد

در حالیکه نام Roomba به نوعی با ربات های جاروبرقی مترادف شده است، اما سامسونگ نیز در این حوزه اقداماتی کرده است و از قرار معلوم در جریان CES 2017 قصد دارد از ربات جاروبرقی جدیدی تحت نام POWERbot VR7000 رونمایی کند. با تک شات همراه باشید.


در خصوص طراحی این ربات باید گفت که پاوربات VR7000 تفاوت چندانی با نسل پیشین خود یا با سایر رقبا ندارد. اما تغییرات مثبتی نیز در آن صورت گرفته است که بعنوان مثال می توان به اندازه آن اشاره کرد. این ربات کمتر از 10 سانتی متر ارتفاع دارد که در نتیجه از ضخامت آن نسبت به ربات جاروبرقی پیشین سامسونگ 28% می کاهد.


VR7000 قادر به تولید قدرت مکش 20 واتی خواهد بود و ظاهرا می تواند مناطقی که معمولا در دسترس جاروبرقی های معمولی نیستند را نیز مورد پوشش قرار دهد. سامسونگ همچنین ادعا می کند که این ربات می تواند تا فاصله یک سانتی متری دیوار را نیز تمیز کند که در نتیجه برای نظافت کناره ها و گوشه ها که معمولا دسترسی به آنها دشوار است ایده آل خواهد بود.


همچنین گفته می شود که VR7000 هوشمندتر است و می تواند مناطق کثیف را شناسایی کرده و به نظافت آن ها بپردازد، ترکیب کف اتاق را به خاطر بسپارد و از کنار موانع و اشیا کوچک رد شود. این ربات از طریق اپلیکیشن اسمارت فون می تواند از راه دور کنترل شود و بنابراین حتی اگر در منزل نباشید هم می توانید به امور نظافت کنترل داشته باشید. هنوز قیمت این جاروبرقی اعلام نشده است و باید برای اطلاعات بیشتر تا CES2017 منتظر بمانیم.ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات