ال جی از جاروبرقی های جدید خود رونمایی کرد

پریسا قره گوزلو
ﺳﻪشنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۰
ال جی از جاروبرقی های جدید خود رونمایی کرد

اگر جزو افرادی هستید که از نظافت و گردگیری منزل گریزان هستند، بد نیست ربات های جاروبرقی را آزمایش کنید. البته این ربات ها هنوز کاملا بی عیب و نقص و کامل نیستند و گاه برای اطمینان از تمیزی تمام نقاط خانه چاره ای ندارید غیر از اینکه آستین ها را بالا بزنید و خود دست به کار شوید. اما اگر شما هم تمایل دارید یکی از این ربات ها را در خانه خود داشته باشید، بدانید که ال جی امروز از تعدادی محصول رونمایی کرده که ممکن است مورد توجه شما قرار گیرند. در ادامه باا تک شات همراه باشید.


ال جی پیش از آغاز کار CES 2017 دو جاروبرقی را معرفی کرده است: LG CordZero HandStick و LG CordZero Canister. اولین محصول یک جاروبرقی دستی است که برای تمیز کردن خرده ریزهای کنار میز غذا یا اطراف کاناپه بسیار کاربردی است. اما محصول دوم شباهت بسیار به جاروبرقی های سنتی دارد و تنها تفاوت آن این است که این محصول بیسیم است و در نتیجه شما می توانید آن را با خود به نقاط مختلف خانه حمل کنید و به راحتی نظافت خانه را انجام دهید.


ال جی در خصوص قدرت مکش این دو جاروبرقی نیز خیلی توضیحات ارایه داده و ادعا می کند که CordZero HandStick از یک موتور اینورتر هوشمند برخوردار است که از قرار معلوم چرخش آن 16 بار سریعتر از موتور هواپیماست و در نتیجه می تواند کوچکترین ذرات گرد و غبار را نیز به داخل جاروبرقی بکشد. این محصول همچنین از یک سیستم فیلتر درونی برخوردار است که میزان غباری که بطور معمول در حین روند نظافت با جاروبرقی ایجاد می شود را به حداقل می رساند.


CordZero Canister نیز از فناوری RoboSense 2.0 ال جی بهره می برد که به جاروبرقی امکان می دهد با حرکت کاربر او را دنبال کند و بدین ترتیب نیازی نیست که جارو را به دنبال خود بکشید یا نگران این باشید که در گوشه و کنار اتاق گیر کند. این جاروبرقی با استفاده از سنسورهایی که در قسمت جلویی آن کار گذاشته شده قادر به تشخیص موانع و پرهیز از آنهاست.

ال جی

ال جی

ال جی

ال جی

ال جی

ال جی

ال جی

 ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات