گمانه زنی های تازه درباره آیپد های جدید اپل

محمد خان بیگی
دوشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۵
گمانه زنی های تازه درباره آیپد های جدید اپل

شرکت اپل طی چندماه آینده آیپد های جدید خود را رونمایی خواهد کرد و به همین دلیل است که طی مدت اخیر، شایعات و گمانه زنی های مختلفی در این باره می شنویم. در ادامه با تک شات همراه باشید.


تازه ترین جزییات از سوی مینگ چی کو از تحلیلگران موسسه KGI منتشر شده که به اظهار نظر درباره محصولات اپل معروف است. او اکنون نظرات پیشین خود را اندکی تغییر داده و معتقد است اپل امسال سه تبلت جدید معرفی می کند و حرفه ای ترین آنها دارای ابعاد 10.5 اینچی خواهد بود.


طبق اظهار نظر این کارشناس، تبلت های سال 2017 اپل شامل یک مدل از تبلت آیپد پرو 2 با ابعاد 12.9 اینچی، آیپد پرو جدید با نمایشگر 10 یا 10.5 اینچی و یک آیپد کم هزینه تر با نمایشگر 9.7 اینچی خواهد شد.


گفته شده که آیپد پرو 10 یا 10.5 اینچی اپل، تبلت رده بالای جدید این شرکت با لبه هایی باریک خواهد بود. انتظار می رود که این تبلت دارای پردازشگر A10X اپل همراه با سخت افزارهای داخلی بروزرسانی شده باشد. علیرغم معرفی مدل های جدید، آقای Kuo معتقد است میزان فروش آیپد در سال 2017 با کاهش در مقایسه با سال پیش، به 35 تا 37 میلیون دستگاه برسد.


این کاهش در میزان فروش تبلت های اپل الزامأ نشانگر بی میلی مشتریان به خرید این تبلت ها نیست، بلکه بیشتر به دلیل کاهش ادامه دار فروش این محصولات طی ماه های اخیر خواهد بود. حتی تولیدکنندگانی مانند اپل نیز این رکود را احساس می کند.


البته لازم به ذکر است که هیچ یک از این گفته ها هنوز به تایید رسمی اپل نرسیده است. انتظار می رود این تبلت های جدید در ماه اسفند رونمایی شوند.

 ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات