هدفون های Beats و ایرپاد 40 درصد فروش هدفون های بی سیم در ماه های پایانی 2016 را تشکیل داده اند

منیره لطفی
پنجشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۰
هدفون های Beats و ایرپاد 40 درصد فروش هدفون های بی سیم در ماه های پایانی 2016 را تشکیل داده اند

ایرپادهای جدید اپل قیمت بسیار بالایی داشته و طراحی آنها نیز عجیب است با این حال مدیرعامل اپل یعنی تیم کوک به تازگی اعلام کرده بود که این هدفون های بی سیم موفقیتی بسیار بزرگ محسوب می شوند. تا امروز آمار فروش رسمی ایرپادها اعلام نشده است و ممکن است به این فکر کرده باشید که تیم کوک در اظهار نظر خود نسبت به این محصول بیش از حد خوش بین بوده است اما اکنون به نظر می رسد که حق با او است. با تک شات همراه باشید.

 

مطابق با آماری که توسط Slice Intelligence منتشر شده، فروش ایرپادهای اپل بسیار خوب بوده است. ظاهرا روزی که بالاخره پس از تاخیر زیاد فروش ایرپادها آغاز شد، بزرگترین فروش هدفون ها در یک روز واحد در سال 2016 میلادی رقم خورده است، و مبتنی بر نمودار این فروش توانسته جمعه سیاه و دوشنبه سایبری را نیز پشت سر بگذارد.

 

در ادامه گزارش به این موضوع اشاره شده که در کنار فروش هدفون های وایرلس Beats، تعداد هدفون های بلوتوثی که اپل از زمان شروع به کار ایرپادها فروخته است، 40 درصد فروش کلی بازار را تشکیل می دهد. البته این آمار فروش تنها به دوره کوتاهی از سال 2016 میلادی مربوط می شود و احتمالا انتظار طولانی و اخبار مختلفی که درباره ایرپادها منتشر و خوانده شده، موجب این فروش خوب شده باشد.

 

به همین دلیل باید منتظر بمانیم و ببینیم که با گذشت زمان و از تب و تاب افتادن موج اخبار و شایعات، ایرپادهای اپل چه سرنوشتی در بازار خواهند داشت، به خصوص اکنون که بسیاری ار شرکت های تولید کننده هدفون به هدفون های بی سیم علاقه مند شده اند و احتمالا به زودی شاهد عرضه طیف وسیع و متنوعی از این محصول در بازار خواهیم بود.ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات