جشنواره زمستانی شاتل لند با 50 درصد تخفیف شروع شد

پیام ادیب
چهارشنبه, ۰۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵
جشنواره زمستانی شاتل لند با 50 درصد تخفیف شروع شد

شاتل لند به منظور افزایش رضایت هرچه بیشتر کاربران این سایت، بسته های ویژه‌ای را در قالب جشنواره زمستانی در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. در این جشنواره بسته "اشتراک نماوا + ترافیک نامحدود شاتل لند" شامل یک ماه اشتراک وب سایت نماوا به همراه یک ماه ترافیک نامحدود مجموعه وب سایت های شاتل لند (نماوا، تک شات) به ارزش واقعی 30 هزار تومان خواهد بود که با تخفیف پنجاه درصدی، با قیمت 15 هزار تومان عرضه می‌شود.

 

همچنین دومین بسته ارایه شده در این جشنواره بسته "ترافیک نامحدود شاتل لند" به ارزش واقعی 20 هزار تومان با قیمت 10 هزار تومان خواهد بود که با خرید این بسته، ترافیک مصرفی مجموعه وب سایت های شاتل لند، نماوا، و تک شات به مدت 1 ماه رایگان محاسبه می گردد.

 

کاربران گرامی می توانند از تاریخ 1 دی تا 30 بهمن ۱۳۹۵ با شرکت در جشنواره زمستانی شاتل لند و خرید بسته ها از سایت مای شاتل از تخفیف پنجاه درصدی استفاده نمایند.

 

• بسته یک ماهه اشتراک نماوا + ترافیک نامحدود شاتل لند
o قیمت واقعی 30000 تومان، قیمت جشنواره 15000 تومان

• بسته ترافیک نامحدود شاتل لند
o قیمت واقعی بسته 20000 تومان، قیمت جشنواره 10000 تومان

زمان فعال‌سازی بسته‌‌های شاتل‌لند:

بسته خریداری شده از همان لحظه به مدت یک ماه (۳۱ روز) فعال می باشد و کاربران می توانند طی این یک ماه از تمامی وب سایت های شاتل لند، نماوا و تک شات بدون مصرف ترافیک استفاده نمایند. به منظور خریداری بسته ترافیک ویژه شاتل لند تنها کافیست پس از ورود در سایت https://my.shatel.ir بسته مورد نظر خود را خریداری نمایید.ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
۱ نظر
  • محمدحسین پاسخ

    من که خریدم خیلی هم عالیه هر چی لازم دارم از شاتل لند دانلود می کنم و ویدئو و اخبار روز رو از تک شات ممنونم شاتل

پادکست رادیویی تک شات