Polar از پیراهن ورزشی Team Pro مجهز به حسگر های پایشی رونمایی کرد

پیام ادیب
پنجشنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۰
Polar از پیراهن ورزشی Team Pro مجهز به حسگر های پایشی رونمایی کرد

پولار به احتمال زیاد انواع و اقسام لباس ها و پوشیدنی های ورزشی را در ذهن تداعی می کند که این شرکت ظرف سالیان فعالیتش تولید کرده است؛ از نوار سنجش ضربان قلب گرفته تا اسمارت واچ Polar M600 با تمرکز بر پایش سلامتی. به هر صورت به نظر می رسد این شرکت با یک محصول تازه بازگشته است و این بار شاید این محصول چیزی که فکر می کنید نباشد. با تک شات همراه باشید. 

 

پولار به تازگی از لباس ورزشی بدون آستین جدیدی به نام Team Pro Shirt رونمایی کرده است که از تصویر آن مشخص است با لباس های ورزشی و حتی نوار پایشگر ضربان قلبی که این شرکت تا کنون تولید کرده تفاوت دارد. 

 

پیراهن ورزشی بدون آستین تیم پرو پولار، لباسی مجهز به حسگر های داخلی است که به شما کمک می کند عملکرد فیزیکی خود را زیر نظر داشته باشید. با این حال، با در نظر گرفتن نام آن، به نظر می رسد تمرکز این محصول روی ورزشکاران حرفه ای فعال در ورزش های تیمی باشد؛ کسانی که داده های جمع آوری شده از آنها برای ارزیابی عملکرد تیمی شان مهم است و ممکن است از سوی مربی و مدیر تیم بررسی شود. 

 

داده های جمع آوری شده از سوی این پیراهن ورزشی به صورت وایرلس به یک اپلیکیشن به نام اپلیکیشن Polar Team Pro روی آیپد منتقل می شود. گفتنی است این سیستم از سال 2010 توسط تیم های ورزشی مخالف مورد استفاده قرار گرفته است. این پیراهن ورزشی به یک حسگر ضربان قلب و یک حسگر حرکتی نیز مجهز می شود. 

 

از این حسگر برای تعیین سرعت بازیکن، فاصله و شتاب او استفاده می شود. انتظار می رود Polar Team Pro Shirt ماه مارس (اسفند) از سایز small تا extra large در دسترس قرار بگیرد و سایز های دیگر آن نیز از ماه می (اردیبهشت سال آینده) عرضه شود. 

 

پولار

پولار

پولار

پولار

پولار

پولارارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات