این کفش هوشمند با اندازه پای شما مطابقت پیدا می کند

محمد خان بیگی
پنجشنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰
این کفش هوشمند با اندازه پای شما مطابقت پیدا می کند

دیگر آن دورانی که برای خرید کفش به مغازه های مختلف سر می زدید و کفش های مختلف را امتحان می کردید و بالاخره یکی از آنها مناسب شما می بود گذشته است. حتی برخی افراد برای کفش های نامناسب کفی هایی می خریدند تا به این ترتیب امکان استفاده از کفش برایشان فراهم شود. اما به لطف پیشرفت های فناوری، شرکت Zhor Tech نخستین کفش هوشمند خود را معرفی کرده که می تواند به خوبی با اندازه پای شما سازگاری پیدا کند. در ادامه با تک شات همراه باشید.


این محصول با استفاده از تازه ترین دستاوردها در حوزه الکترونیک، کفش سازی و بیومکانیک ساخته شده و Zhor Tech توانسته به فناوری تطبیق کفش با اندازه پا دست پیدا کند. پایشگرهای به کار رفته در این کفش ها در نوع خود دقیق ترین در دنیا به شمار می روند و به کمک آنها و همراه با اپ موبایل، کاربر می تواند بفهمد در کجا قرار دارد. همچنین، سیستم ارزیابی ضربه به کاربر اطلاع می دهد که چه زمانی وقت تعویض کفش است.


این شرکت از این نیز فراتر رفته و سیستمی برای گرمایش پا را نیز در این کفش تعبیه کرده است. با این اوصاف دیگر نیازی نیست نگران یخ کردن پاهای خود در روزهای سرد زمستان باشید چرا که این سیستم به هنگام نیاز وارد عمل شده و شما را گرم می کند.


هنوز جزییاتی درباره قیمت و زمان عرضه این محصول اعلام نشده است.ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات