فیت بیت امسال اپ استور خود را راه اندازی می کند

پریسا قره گوزلو
شنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۰
فیت بیت امسال اپ استور خود را راه اندازی می کند

بنا بر اظهارات مدیرعامل فیت بیت، جیمز پارک در مصاحبه ای در نمایشگاه CES 2017، فیت بیت درصدد است "در اسرع وقت" اپ استور گجت های پوشیدنی خود را راه اندازی کند. در ادامه با تک شات همراه باشید.


این اپ استور جدید با استفاده از بعضی از آنچه که فیت بیت پس از خرید Pebble در ماه گذشته به دست آورد ساخته خواهد شد. پبل در طول مدت پنج سال فعالیت خود حدود 14000 اپلیکیشن سوم شخص را در استور خود جمع آوری کرد و آقای پارک گفت که پبل "بخش اعظمی از دشواری های" ساخت یک اپ استور را پشت سرگذاشته است.


پارک اشاره کرد با توجه به اینکه فیت بیت در تلاش برای گسترش روابط خود با کارفرمایان و کمپانی های حوزه سلامتی که محصولات فیت بیت را در برنامه های خود به کار می گیرند می باشد، یک اپ استور می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد. اوایل هفته جاری، فیت بیت اعلام کرد که برای ارایه مبلغ انگیزشی سالانه 1500 دلار به کاربران Charge 2 با UnitedHealthCare و کوالکام وارد همکاری شده است.


پارک افزود:

تعداد اپلیکیشن هایی که شرکای ما قصد دارند توسعه دهند بسیار زیاد است، از اپلیکیشن های مرتبط با تناسب اندام تا اپلیکیشن های یادآور زمان مصرف دارو. و ما در حال حاضر امکان پشتیبانی از آن اپلیکیشن ها را نداریم و از زیرساخت نرم افزاری لازم بر روی گجت هایمان برخوردار نیستیم.البته در اینجا باز هم این ایده به ذهن می رسد که چرا فیت بیت به فکر ساخت یک اسمارت واچ واقعی نمی افتد. پارک در ماه های اخیر اعلام کرد که این کمپانی در سال جاری در فکر به کارگیری معیارهای جدید در محصولات خود است. فیت بیت سال گذشته همچنین کمپانی Coin را با هدف افزودن قابلیت های پرداخت به گجت های پوشیدنی خود خریداری کرد و سپس پبل را خرید. Fitbit Blaze که سال گذشته در نمایشگاه CES معرفی شد از نظر طراحی تفاوت چندانی با یک اسمارت واچ نداشت، اما به عنوان یک ساعت پایشگر سلامتی در بازار معرفی شد و از اپلیکیشن های سوم شخص پشتیبانی نمی کرد.


پارک در خصوص زمان معرفی این اپ استور حرفی نزده است وفقط به ذکر "در اسرع وقت" بسنده کرده است. او همچنین اشاره کرد که قصد دارد در اوقات فراغت خود به توسعه اپلیکیشن هایی برای فیت بیت بپردازد.ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات