اینتل احتمالا عرضه گجت های پوشیدنی Basis را متوقف می کند

پریسا قره گوزلو
ﺳﻪشنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۰
اینتل احتمالا عرضه گجت های پوشیدنی Basis را متوقف می کند

ماه آگوست سال گذشته، برند Basis که به کمپانی اینتل تعلق یافته بود با اسمارت واچ Peak خود با مشکلاتی مواجه شد که منجر به فراخوان این اسمارت واچ شد. اینتل به جای رفع این مشکل و عرضه مجدد این محصول، تصمیم گرفت این پروژه را به طور کامل کنار بگذارد و پشتیبانی نرم افزاری از Peak را به طور کامل متوقف کند، که خود به این مفهوم بود که اینتل بطور کلی از برند Basis دست کشیده است. در ادامه با تک شات همراه باشید.


اخیراً و در جریان CES 2017، یکی از گزارشگران Engadget گفتگویی با دنیل کوپر، معاون بخش پوشیدنی های اینتل داشت. بنا بر گزارش Engadget، اینتل در آینده قصد ندارد گجت پوشیدنی عرضه کند، و یا این آن چیزی است که در مصاحبه با کوپر استنباط شده است.


بخصوص به نظر می رسد پاسخی که در قبال طرح موضوع علاقه اینتل به مشارکت با سایر کمپانی ها ارایه شد، بحث را به اینجا کشاند. به گفته Bautista، گزارشگر Engadget، پروژه های مشارکتی به اینتل اجازه می دهد در بخش های مختلفی از بازار که به تنهایی قادر به حضور در آن ها نیست راه یابد؛ مثلا همکاری با TAG Heuer ورود به بازار ساعت های لوکس را مقدور کرد و همکاری با New Balance درهای بخش ورزشی را به روی اینتل گشود.


در حالیکه Bautista مستقیماً به پایان کار Basis اشاره نکرده است، با توجه به این واقعیت که به نظر می رسد پروژه های مشارکتی تمرکز جدید کمپانی اینتل باشند، حدس زده می شود که نمی توان منتظر  معرفی محصول جدیدی از Basis در آینده نزدیک بود.

 ارسال نظر

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
نظر شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.
پادکست رادیویی تک شات